תאונת עבודה זכויות

בגין כל אירוע של תאונה – בין אם נפילה בעבודה, נפילה מגובה, תאונה בבית ספר או פגיעה אחרת, לנפגע קמה זכאות לקבל זכויות רפואיות וכספיות מגופים שונים. זאת, במטרה להקל על הנפגע ולפצות אותו מבחינה כספית על הנזקים שנגרמו לו.
חשוב לדעת, כי לאחר תאונת עבודה זכויות דוגמת ריפוי ושיקום מקצועי ורפואי, החזר הוצאות, דמי פגיעה ומענק נכות, מגיעות לכם על פי חוק מאת המוסד לביטוח לאומי. גם תאונה בבית ספר מזכה את התלמיד הנפגע בקבלת פיצוי ביטוחי ונזיקי.
דביר - לוין - משרד עורכי דין ומגשרים, עוסקים בדיני נזיקין וביטוח ומתמחים במתן ייעוץ וליווי משפטי בנושא תאונת עבודה זכויות. בעזרתם המקצועית המעולה תוכלו לממש בקלות ובמהירות את הזכויות המגיעות לכם.

מהי תאונת עבודה?
ההגדרה של תאונת עבודה היא רחבה וכוללת בחובה כל תאונה כמעט, הנגרמת בזמן העבודה או כתוצאה מביצוע עבודה. בין אם מדובר על נפילה בעבודה של פקיד או נפילה מגובה רב של פועל. עקב התאונה, הנפגע אינו כשיר לעבוד ומאבד את מקור הכנסתו.

איך צריך לפעול?
על תאונת עבודה יש לדווח קודם כל למעסיק ולגורמים הרלבנטיים אם מתעורר חשד לרשלנות או לביצוע של עבירה אחרת. חשוב מאוד לתעד את התאונה גם באמצעות עדים אם נמצאים בסביבת האירוע ולציין מהו ההקשר המלא גם במהלך קבלת טיפול רפואי. עשויה להיות לכך חשיבות מכרעת בהמשך.

לסיכום
בעקבות תאונת עבודה זכויות שונות המגיעות מכוח החוק, לכן מומלץ לאדם הנפגע לפנות בהקדם האפשרי אל דביר - לוין - משרד עורכי דין ומגשרים בתחום הנזיקין, על מנת לקבל ייעוץ משפטי ולממש בצורה לגיטימית וחוקית את כל הזכויות המגיעות לו על פי חוק.
טרם קיום הפגישה עם עורכי הדין בנושא תאונת עבודה זכויות, מומלץ להכין בצורה מסודרת את כלל המסמכים הרפואיים והאחרים הנוגעים לתאונה ולנזק. כמו כן, חשוב מאוד להקפיד לשמור כל תיעוד שהוא הקשור בתאונה כולל קבלות עבור הוצאות עבור מרשמי תרופות, נסיעות, ביקורי רופא, אשפוז בבתי חולים, זימוני תורים ועוד.
 

מאמרים:


טלפון
072-33-80-619
דוא"ל
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***

דביר - לוין
משרד עורכי דין ומגשרים
דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות
חייגו 072-33-80-619
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
דביר - לוין משרד עורכי דין ומגשרים - דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות חייגו 072-33-80-619 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
 

טלפון
072-33-80-619
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***