עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב

תחום תאונות הדרכים ונזקי הגוף הנגרמים כתוצאה מהן, הוא תחום משפטי נרחב ומורכב. ככלל, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים בא להבטיח שכל אדם שנפגע בתאונת דרכים יקבל פיצוי כספי עבור נזקי הגוף שנגרמו לו - בלי תלות בשאלת האשם.
בכל מקרה של תאונת דרכים יש לקבל מיד טיפול רפואי ולפנות בהקדם האפשרי לקבלת סיוע משפטי אצל עו"ד תאונת דרכים במרכז, עורך דין תאונות בתל אביב או בכל מקום אחר לפי אזור מגוריכם.

מהי תאונת דרכים?
תאונת דרכים מוגדרת בחוק הפיצויים כ"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה". הנפגע מהתאונה יכול להיות הנהג, נוסע ברכב או הולך רגל.
כאשר פונים לייעוץ משפטי אצל עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב או עורך דין תאונות בתל אביב ובערים אחרות, מבינים כי בפועל ישנם מקרים בהם קיימת מחלוקת האם התאונה נכנסת בגדר "תאונת דרכים" ומזכה בפיצוי וכי רק סוגי שימוש מסוימים שאדם עושה ברכבו, ייחשבו כתאונת דרכים.

עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב ובכל רחבי הארץ, מכירים את הפרוצדורות הנוגעות לניהול של תביעה בגין תאונות דרכים ויוכלו בחלק מהמצבים אף להעריך את סכום הפיצויים המשוער. כאשר עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב או בעיר אחרת, מגישים את התביעה לבית המשפט, עליהם לבקש מינוי מומחה רפואי בהתאם לנזקי הגוף של הנפגע.
לפיכך, מומלץ לפנות בסמוך לקרות האירוע, אל דביר - לוין - משרד עורכי דין ומגשרים לו עורכי דין תאונות דרכים מומחים ומקצועיים וכן עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב, שיעשו לכם סדר בדברים.

לפנות אל המומחים
דביר - לוין - משרד עורכי דין ומגשרים הוא משרד עו"ד תאונת דרכים במרכז, הפועל מזה שנים רבות ומתמחה בטיפול בתביעות נפגעי תאונת דרכים. צוות המשרד כולל עורכי דין תאונות דרכים בעלי ידע וניסיון רב, אשר יעמדו בצורה איתנה על מיצוי זכויותיכם ויעשו כל שביכולתם על מנת שתקבלו את הפיצוי המקסימלי, הראוי וההולם ביותר, בהתאם לנסיבות המקרה. 
 

מאמרים:


טלפון
072-33-80-619
דוא"ל
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***

דביר - לוין
משרד עורכי דין ומגשרים
דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות
חייגו 072-33-80-619
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
דביר - לוין משרד עורכי דין ומגשרים - דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות חייגו 072-33-80-619 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
 

טלפון
072-33-80-619
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***