עורך דין לתאונת אופנוע

אופנוע הוא כלי רכב יעיל, נוח וחסכוני, המהווה חלופה אטרקטיבית לנהיגה ברכב או להליכה רגלית. אולם, ברכיבה על כלי רכב דו גלגלי (אופנוע או קטנוע) קיים סיכון ממשי גבוה יותר לפציעות חמורות כתוצאה מתאונות דרכים, יותר מאשר נהיגה ברכב רגיל, בשל החשיפה לסביבה.
בשל הסיכונים הקיימים ברכיבה על אופנוע, עלויות הביטוח גבוהות והרבה רוכבים לא עורכים ביטוח, על אף החובה שבחוק לבטח את האופנוע בביטוח חובה. אולם, כל עורך דין תאונת אופנוע יודע כי זו עבירה שיכולה להוביל להגשת כתב אישום כמו גם לסיכון כספי גבוה, במידה שרוכב האופנוע מעורב בתאונת דרכים בה נפגע הולך רגל או מי שהוא מרכיב עמו.
לפיכך, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין תאונת אופנוע דוגמת דביר – לוין – משרד עורכי דין ומגשרים, המתמחים בייצוג משפטי של רוכבי אופנוע ובקיאים במגוון הדקויות והפרטים המשפטיים והרפואיים, שישמחו ללוות אתכם בכל שלבי ההליך. חשוב להדגיש, כי קבלת סיוע וליווי מוקדם ככל האפשר מאת עורך דין תאונת אופנוע יכול להגדיל בצורה משמעותית את גובה הפיצויים שתקבלו.

דיני נזיקין וביטוח

דביר – לוין – משרד עורכי דין ומגשרים, הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים בארץ, המתמחה בדיני נזיקין וביטוח לרבות טיפול בתביעות של תאונות בדרך לעבודה, תאונות של תלמידים כגון נפילה בבית ספר או תאונה בית ספר, תאונות דרכים ועוד.
אצל דביר – לוין – משרד עורכי דין ומגשרים, שמים דגש על מתן שירות אישי, אדיב ומסור לקהל הלקוחות, תוך בחינה יסודית ומעמיקה כל מקרה לגופו ובחירה בדרך הטיפול האפקטיבית ביותר. זאת, על מנת לייצג את האינטרסים של הלקוח בצורה היעילה והמדויקת האפשרית.

מהו הצעד החכם ביותר שתוכלו לעשות?

בכל מקרה של נזק גוף כתוצאה מתאונת אופנוע, תאונה בית ספר, נפילה בבית ספר, תאונות בדרך לעבודה ויתר תאונות ונזקים לסוגיהם, יש חשיבות מכרעת ביצירת קשר מיידי עם עורך דין תאונת אופנוע המתמחה בדיני נזיקין וביטוח, כדי לחסוך מכם עוגמת נפש וביצוע טעויות במהלך הדרך.

סגירת תפריט
יורם דביר ויניב יוניק
לייעוץ ללא התחייבות השאירו
פרטים ונחזור בהקדם:
התחל שיחה
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן