עורך דין תאונות אופנוע

במסגרת תפקידו, מתמחה עורך דין תאונות אופנוע במתן שירותים משפטיים לנפגעי תאונות אופנוע, היכולות להתרחש כתוצאה ממפגעים בכביש, אי ציות לרמזור או תמרור, נהיגה במהירות מופרזת, כשל טכני באופנוע ועוד. ברוב המקרים, מעורבות בתאונת אופנוע מותירה את הנפגע עם פגיעות פיזיות בדרגות חומרה משתנות, מאחר וישנה חשיפה רבה יותר לסכנות בכביש ובשל גודל האופנוע ומשקלו.

לכן, ישנה חשיבות לקבלת סיוע משפטי של עורכי דין לתאונת אופנוע, דבר המאפשר לנפגע להתרכז בקבלת הטיפול הרפואי הנחוץ לו ולהתפנות מהעיסוק בניהול התביעה.  דביר לוין משרד עורכי דין ומגשרים, כולל צוות מקצועי ומיומן של עורכי דין לתאונת אופנוע, אשר יעניקו לכם את טיפול אישי, מקצועי ומסור.

עורכי דין לתאונת אופנוע

עורכי דין תאונות אופנוע מנוסים, יודעים כי פעמים רבות הנפגע היחיד בתאונת אופנוע הוא הרוכב עצמו, כלומר – מדובר ב"תאונה עצמית". במקרים אלה נדרש הנפגע, באמצעות עורך דין תאונות אופנוע, להוכיח את מעורבותו בתאונה, בדרכים שונות. כך לדוגמה, על ידי איתור עדים שראו את התרחשות תאונת הדרכים ותוך המצאת מסמכים ואישורים, ביניהם תמונות ממקום התאונה, דוח פינוי באמבולנס, אישורים מהגורם הרפואי המטפל, תיעוד הפגיעות הפיזיות, הוצאות עבור תיקון האופנוע וכדומה.

עורכי דין תאונות אופנוע

לאור מורכבות התחום חובה לפעול בצורה מקצועית ומסודרת ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות אופנוע הבקיא בחקיקה ובפסיקה, אשר יוכל להנחות אתכם בפעולות שיש לעשות לאחר האירוע ויפעל למיצוי מלוא זכויותיכם כחוק.

פיצוי לרוכב אופנוע ללא ביטוח

עורך דין תאונות אופנוע יוכל לסייע ולהסביר לכם כי גם רוכב אופנוע שהיה מעורב בתאונה ונפגע פיזית, אולם אין ברשותו ביטוח חובה תקף, רשאי לתבוע פיצויים במידה ויצליח להוכיח כי הגורם שאשם בקרות התאונה הוא נהג אחר. לכן, מומלץ לפנות מיד לקבלת ייעוץ משפטי והכוונה של עורך דין תאונות אופנוע. אנו מזמינים אתכם לפנות כעת אל דביר לוין משרד עורכי דין ומגשרים ולזכות בטיפול מקצועי של עורכי דין תאונות אופנוע שיעשו את כל הדרוש למצות את מלוא הזכויות כחוק.
 

מאמרים:


טלפון
072-33-80-619
דוא"ל
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***

דביר - לוין
משרד עורכי דין ומגשרים
דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות
חייגו 072-33-80-619
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
דביר - לוין משרד עורכי דין ומגשרים - דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות חייגו 072-33-80-619 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
 

טלפון
072-33-80-619
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***