עורך דין לתאונות דרכים

למרות שחוק נפגעי תאונות הדרכים מגדיר שכל נפגע תאונת דרכים זכאי לפיצוי, ולמרות שהכתובת לתביעות כאלה היא ברורה – חברות הביטוח של הנהגים המעורבים בתאונה, עדיין יש נפגעי תאונות דרכים שנופלים בין הכיסאות ולא תמיד זוכים לפיצוי ראוי או מלא. בדרך כלל זה קורה כשיש קושי לבסס קשר בין הפגיעה לתאונה. את הקשר הזה חשוב לבסס ברגע הראשון, לכן חשוב לתעד את התאונה ולפנות לבית החולים גם במקרה בו הפגיעה נראית קלה או זניחה (פציעות מסוימות נוטות לבוא לידי ביטוי רק במועד מאוחר יותר ואם אין תיעוד רפואי מזמן הפגיעה קשה מאוד לבסס את הקשר הזה) ומומלץ מאוד לקבל יעוץ זריז וראשוני מעורך דין.

לפנות למומחים
חשוב לפנות לעורך דין שמתמחה בדיני נזיקין ותביעות ביטוח שגם מייצג באופן שוטף נפגעי תאונות דרכים. אמנם המחוקק הקדיש תשומת לב מיוחדת לנפגעי תאונות דרכים, אבל גם במציאות החוקית הנוכחית יש הרבה לקונות ומקרי ביניים הדורשים טיפול של מקצוען שיודע לזהות את הדקויות ולהתמודד באופן אופטימלי עם כל תרחיש.
פנייה לעורך דין תאונות דרכים מיד אחרי התאונה והפגיעה יכולה לחסוך הרבה מאוד עוגמת נפש (וכסף) בהמשך הדרך. עורך הדין יוכל לייעץ לכם להתנהל נכון, למי וכיצד לדווח ואפילו למה לשים במהלך הטיפול הרפואי הראשוני והכנת הדוח של בית החולים. דווקא בפגיעות שנראות שוליות ברגע הראשון, התנהלות נכונה עשויה להיות קריטית במועד מאוחר יותר כשמתחילים להבין את המשמעות האמיתית של הפגיעה.

מקרים מיוחדים
כאמור, לעיתים קרובות יש מקרים שאינם מובהקים, יש מקרים בהם קיימים כמה 'כובעים'. למשל, אם תאונת דרכים מתרחשת במסגרת העבודה (ואפילו בדרך אליה), תאונת הדרכים נחשבת גם תאונת עבודה. באיזה מסלול משפטי פונים? האם יש 'כפל פיצוי'? אלו בדיוק השאלות שעורך דין מנוסה שמתמחה בפגיעות שנגרמו עקב תאונת דרכים יוכל לתת להן מענה מקצועי ומדויק, באופן שישרת את האינטרס שלכם על הצד הטוב ביותר.
עורך דין כזה ילווה אתכם לאורך כל התהליך, הן בהתנהלות מול חברת הביטוח והוועדות הרפואיות והן, במקרה הצורך, בהליך הליטיגציה בבית המשפט.
 

מאמרים:


טלפון
072-33-80-619
דוא"ל
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***

דביר - לוין
משרד עורכי דין ומגשרים
דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות
חייגו 072-33-80-619
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
דביר - לוין משרד עורכי דין ומגשרים - דיני נזיקין וביטוח
לייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות חייגו 072-33-80-619 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
 
 

טלפון
072-33-80-619
כתובת
רחוב דוד בן גוריון 32, רמת גן
*** חנייה חינם בבניין ***