קצת עלינו

בכל שנות פעילותו, עוסק המשרד בתביעות נזיקין וביטוח על כל תחומיהם, לרבות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע תאונות תלמידים  תאונות נפילה והחלקה, חשיפה למזהמים, תביעות ביטוח לאומי וכן  נזקי רכוש כתוצאה משרפות, הצפות, ליקויי בנייה ועוד.

עו"ד יורם דביר, העומד בראש המשרד, בעל ניסיון של כשלושים וחמש שנים בתחום הנזיקין והביטוח, ניהל תביעות מורכבות של נפגעים קשים ביותר, ומשמש כמגשר בתחום הנזיקין וביטוח.

במשרד פועל צוות עורכי דין מקצועי ודינמי, שלחלקו תואר שני במשפטים, הפועל ביעילות ומרץ לקידום עניינו של הלקוח בנאמנות, בצורה מיטבית ומהירה.

לצוות המשרד ידע וניסיון רב בייצוג לקוחות וניהול תביעות נזיקין וביטוח במגוון תחומים בבתי המשפט וכן בהליכי משא ומתן עם חברות הביטוח והליכי גישור.
עם לקוחות המשרד נמנים אנשים פרטיים, התובעים נזקיהם (נזקי גוף עקב תאונות או מחלות ונזקי רכוש) וחברות ביטוח.

כל אלו תורמים למעמדו המוביל של המשרד בקרב ציבור עורכי הדין ומערכת המשפט.
לצוות המשרד ידע רב, ניסיון וכישורים מוכחים בניהול תביעות הן בבתי המשפט והן בהליכי משא ומתן וגישור.

המשרד דוגל בעבודה מקצועית ומתן יחס אישי לכל לקוחות המשרד, עמידה איתנה  על זכויותיו של מי שגופו או רכושו ניזוקו ונפגעו, והכל במטרה להגיע לפיצוי מקסימלי הולם וראוי. הצלחותיו של המשרד ניכרות הן ברמה המשפטית הגבוהה של עורכי הדין, והן בתוצאה המיטבית המושגת למען הלקוח. בין הצלחותיו של המשרד ניתן למנות פסקי דין רבים בתביעות שנדנו בכל הערכאות בבתי המשפט ברחבי הארץ, החל מבתי המשפט השלום ועד לבית משפט העליון.