אודות

דביר-לוין משרד עורכי דין הוקם על ידי עו"ד משה ורבה ז"ל, אשר היה מראשוני עורכי הדין בארץ והחל את פעילותו בשנות ה- 50'. בשנות ה- 70' הצטרפו למשרד עורכת דין רבקה לוין, אשר פרשה לאחרונה לגמלאות, ועורך דין יורם דביר, שעומד כיום בראש המשרד. בכל שנות פעילותו, עוסק המשרד בתביעות נזיקין וביטוח על כל תחומיהם, לרבות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות מקצוע ופגיעות בשל תנאי בטיחות לקויים, חשיפה למזהמים, נזקי רכוש משרפות, הצפות, ליקויי בנייה ועוד.

עו"ד יורם דביר, שעומד בראש המשרד, בעל ניסיון של כשלושים וחמש שנים בתחום הנזיקין והביטוח, כאשר הוא ניהל תביעות מורכבות של נפגעים קשים.

תחת הנהגתו של עו"ד דביר נאסף צוות מקצועי ודינמי, המונה כיום שישה עורכי דין, חלקם בעלי תואר שני במשפטים. הצוות עובד עצמאית וצוותית, במטרה לקדם את עניינו של הלקוח בנאמנות, ותוך שמירה על כללי האתיקה ברמה הגבוהה ביותר. אלו תורמים למעמדו המוביל של המשרד בקרב ציבור עורכי הדין ומערכת המשפט. צוות המשרד בולט לטובה בזכות הניסיון הרב של עורכי הדין בייצוג לקוחות בתביעות נזיקין וביטוח במגוון תחומים בבתי המשפט בכל רחבי הארץ.
הנכם מוזמנים לפגישת היכרות. התקשרו וקבעו מועד שנוח לכם: 054-9140918
משרד דביר לוין

הנסיון המשפטי

עם לקוחות המשרד נמנים אנשים פרטיים, התובעים נזקיהם (נזקי גוף עקב תאונות או מחלות ונזקי רכוש), חברות ביטוח, חברת החשמל (תיקי נזקי גוף ורכוש) ומדינת ישראל (תיקי תאונות דרכים ונזקי רכוש).

ברבות השנים צבר צוות המשרד ניסיון רב הן בייצוג לקוחות פרטיים והן בייצוג גופים ומוסדות גדולים בתחומי הנזיקין והביטוח. הייצוג המשפטי ניתן בכל הערכאות השיפוטיות, בכל ברחבי הארץ, לרבות: בתי משפט שלום, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון.

לצוות המשרד ידע רב וכישורים מוכחים בניהול תביעות הן בבתי המשפט והן בהליכי משא ומתן וגישור.

המשרד דוגל בעבודה מקצועית ומתן יחס אישי לכל לקוחותיו, עמידה על זכויותיו של מי שגופו או רכושו ניזוקו ונפגעו, והכל במטרה להגיע לפיצוי הולם וראוי. הצלחותיו של המשרד ניכרות הן ברמת ההלכה המשפטית והן בתוצאה שהושגה למען הלקוח. בין הצלחותיו של המשרד ניתן למנות מקרים שנדונו בכל הערכאות ובתי המשפט ברחבי הארץ, החל מבתי המשפט השלום ועד לבית המשפט העליון.
הניסיון המשפטי